Hakkımda

Eren KARAKAŞ olarak müşterilerimize güvenli bir ortamda çözüm ortaklığı ile hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Eren KARAKAŞ;  Firma ve Kurumlara Bilişim Teknolojileri alanında danışmanlık ve destek vermekteyiz. Başlıca hizmetlerimizi; Alt Yapı koordinasyonları, Proje Geliştirme ve İş Takibi, Kurumsal ve Bireysel Ürün Tedarikleri, Yerinde Teknik Servis Hizmetleri, Kurumsal Web Çözümleri, Profesyonel ve Amatör Kablosuz Ağlar, Ticari Yazılım Tedarik ve Eğitimleri şeklinde sıralamamız mümkündür.

Sektörsel yenilikleri yakından takip edip deneyimlerimizle analiz ederek müşterilerimizin sorunlarına kesin ve kalıcı çözümler üretmek için çaba göstermekteyiz.

Misyonumuz

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kurumsal bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin verimliliklerini arttırıp, onlara rekabet avantajı sağlayacak uygun bilgi teknolojisi çözümlerini; tek noktadan, anahtar teslimi, güvenilir, yenilikçi ve kalıcı bir işbirliği içinde sunmak.

Vizyonumuz

Bilgi teknolojileri alanında gelişime ayak uyduran, teknolojik bilgi birikimini en iyi ve en verimli biçimde kullanmayı amaçlayan ve sektörde ilk aranan çözüm şirketlerinden biri olmak.