Ankara Cryptolocker virüsü Temizleme

Ankara Cryptolocker virüsü Temizleme?

Ankara içi Cryptolocker virüsü temizleme hizmeti vermekteyiz. Fakat şunu açıkça dile getirmekte fayda vardır. Bulaşan bir sistemden Bu virüsü temizlemek kolay olmamaktadır. Var olan virüslü dosyadaki örneklerinden bazı versiyonlarında tersine işlem yaparak Dosyalarınız ve verileriniz kurtarmaktayız fakat yeni nesil üretilmiş virüslerde bu işlem daha karmaşık bir hale getirildiğinden veriler kurtulamamaktadır. Verilerinizin kurtulması için ihtiyacımız olan elinizdeki dosya örnekleri ve virüsün ta kendisi olmak zorunda. Burada önemli olan virüsün bulaşmadan önce sizlerin yedekleme stratejilerinizin iyi olması ne kadar sık yedek alır ve bu yedekleri ne  kadar iyi korursanız o güvenli hale gelecektir.

Cryptolocker virüsü Temizleme

Bu işlem söylediğim gibi çok zahmetli bir iştir ve %90 sonucunda format atmaktan başka bir çareniz yoktur. Bizler içinde en güvenli ve en mantıklısı kalıntı bile bırakmadan her şeyi sıfırlamak gerekli güvenlik açıkları kapatıldıktan sonra sistemi aktif halde kullanmaya devam etmektir.

Ankara Cryptolocker virüsü Temizleme Konusunda ve yedekleme işlemleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kendi yazdığımız basit scriptler ile güşlü bir koruma sağlamaktayız ve kesinlikle sisteminize bir daha bulaşmaz bu antivirüsü kullanın bu firewall alırsanız bir daha bu virüsler bulaşmaz diyenlerden de uzak durun. Şuan Cryptolocker virüsü nün en son sürümü ile yaptığımız testlerde çok güçlü firewall ve antivirüs programları virüsü görmemektedir.